دسته‌ها
Covid-19 Governments News Privacy quarantine selfie app آنتی فیلتر برای ویندوز

"برنامه سلفی COVID-19" در لهستان نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را ایجاد می کند

  covid-19 برنامه سلفی پرچم لهستان

/>

قطب های مشمول قرنطینه اجباری 14 روزه ، روش جالبی برای اثبات پیروی از قرنطینه دارند. معمولاً این قرنطینه‌های اجباری توسط مراجع محلی هنگام مراجعه به جسد بررسی می شوند. با این حال ، دولت اکنون برنامه ای را منتشر کرده است که افراد قرنطینه شده می توانند به جای آن از آنها استفاده کنند. این برنامه با نام "برنامه قرنطینه خانگی" در لهستانی ، هنوز در این مرحله فعال شده است. سخنگوی وزارت دیجیتال لهستان ، کارول لایز ، به AFP گفت:

"افراد تضمین شده یك انتخاب دارند: ویزیت های غیر منتظره از پلیس را دریافت كنید یا این برنامه را بارگیری كنید."

چگونه Selfie COVID-19 "Selfie کار می کند

هنگام ثبت نام در برنامه سلفی COVID-19 لهستانی ، کاربران ابتدا یک سلفی ثبت می کنند. کاربر قرنطینه شده پس از آن به طور تصادفی توسط برنامه اطلاع داده می شود تا یک سلفی دیگر را از محل قرنطینه خود بارگیری کند ، که توسط نرم افزار تشخیص چهره پردازش می شود تا صحت شخصی سلفی را دریافت کند. موقعیت جغرافیایی که همچنین به اثبات این امر می رسد که فرستنده در محل قرنطینه است و در حال حرکت نیست. مقامات لهستان ناگزیر شده اند افرادی را که از قرنطینه های اجباری خود پیروی نکرده اند جریمه هایی را اعمال کنند. در طی بیست دقیقه بارگیری نمی شود ، مقامات محلی مطلع می شوند.

ارسال بهترین اطلاعات رویایی و عکس برای همه نیست. استخوانها از داخل خانه های خصوصی آنها به چندین پایگاه داده دولتی در روز. چه اتفاقی می افتد اگر سلفی یک شخص قرنطینه شده یک مورد غیرقانونی را در پس زمینه نشان دهد؟ یا اگر آپلود سلفی کار نکند و حالا دولت اجازه ورود به سایت قرنطینه را دارد چه می شود؟

اگرچه کاملاً قابل قبول است که چنین برنامه ای وجود داشته باشد – به ویژه به عنوان جایگزینی برای استفاده از ساعات کار اجرای قانون برای بررسی جسمی بیماران در معرض خطر اگر لهستان تصمیم بگیرد كه هر شهروند برنامه سلفی COVID-19 را بارگیری كند ، در صورت قرنطینه بودن ، مسئله حریم شخصی بسیار مهمی خواهد بود. حتی ممکن است که این برنامه – که ظاهراً دارای مجوز موقعیت مکانی و دوربین است – بتواند برای اهداف نظارت مضرتر از آن استفاده شود ، همانطور که در ایران تلاش شد به شهروندان بخواهید یک برنامه تشخیص COVID-19 را دانلود کنند – که از آن زمان از فروشگاه های برنامه حذف شده است. لهستان هنوز در حال جستجوی گزینه های دیگر برای کمک به "صاف کردن منحنی" است

اگرچه هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه برنامه قرنطینه خانه تبدیل خواهد شد وجود ندارد. برنامه ایزولاسیون منزل یا برنامه پناهندگی در منزل ، هیچ چیز از جدول خارج نیست زیرا دولت ها در سراسر جهان همچنان در پاسخ به COVID-19. سخنگوی دولت پیوتر مولر روز دوشنبه در رادیو عمومی گفت:

"دولت گزینه های مختلفی را در رابطه با وضعیت بیماری همه گیری ، از جمله معرفی محدودیت های دیگر از موارد به روز در نظر گرفته است."

اگرچه هنوز مشخص نیست این گزینه ها یا محدودیت های اضافی چیست. با توجه به وجود یک برنامه تأیید مکان که در حال حاضر مستقر است ، اگر اوضاع بدتر شود – این امکان وجود دارد که دولت لهستان بتواند همه چیز را برگرداند و خواستار آن شود. جهان در حال بارگیری این برنامه است.

درباره Caleb Chen

Caleb Chen طرفدار ارزهای دیجیتال و حریم خصوصی است که معتقد است که ما به #KeepOurNetFree ، ترجیحا از طریق عدم تمرکز نیاز داریم. Caleb دارای مدرک کارشناسی ارشد ارز دیجیتال از دانشگاه نیکوزیا و همچنین دارای مدرک لیسانس از دانشگاه ویرجینیا است. او احساس می کند که جهان به شکلی بیت کوین به سمت آینده ای بهتر پیش می رود.

  سرویس VPN "title =" خدمات VPN "/>
</pre>
</pre>
<p><a href= Private Internet Access Blog